GAZ DLA FIRM

Okazaje biznesowe bywają ulotne. Złap najlepszą!

Wielu Klientów, różne cele, jeden gaz!

Potrzeby Klientów w tym zakresie są zróżnicowane. W zależności od specyfiki prowadzonej działalności dla jednych jest źródłem energii cieplnej dla innych mechanicznej.Zaplanuj z nami zmianę sprzedawcy. Otrzymasz ten sam gaz. Bez przerwy w dostawie. Finalnie jedna niższa faktura.

GWARANCJA STAŁEJ CENY

Przez cały okres trwania umowy.
To ważny punkt oferty. Planować zakup energii, to znaczy rozumieć. Rozumieć rynek oraz zewnętrzne czynniki, które wpływają na otoczenie biznesowe i bezpośrednio przekładają się na cenę energii. Cena energii z kolei przekłada się na zysk przedsiębiorstwa.

Jedna faktura

Jedna faktura za dystrybucję i sprzedaż.

Prosty proces zmiany sprzedawcy

Minimum formalności, maksimum korzyści.

Tańszy gaz – to możliwe!

Gaz jest jednym z podstawowych i najefektywniejszych źródeł energii w domach, firmach i obiektach usługowych. W wielu miejscach ciężko wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez tego zasobu. Zaraz po energii elektrycznej to gaz jest najważniejszym źródłem energii cieplnej bądź mechanicznej. Tym bardziej gaz dla firm nie powinien być drogi.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę na tani gaz dla firm z gwarancją stałej ceny i na preferencyjnych warunkach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym źródłem energii jest gaz, i jak bardzo niektóre gałęzie biznesu opierają się właśnie na nim. Niezależnie od tego, czy gaz dla firm wykorzystywany jest do ogrzewania pomieszczeń, ogrzewania wody, do kuchenek czy innych urządzeń, jego cena ma znaczenie w kontekście oszczędności w firmowych rachunkach.

Zapewniamy korzystne umowy na gaz dla firm, łatwą zmianę sprzedawcy, indywidualną obsługę doradcy oraz możliwość dopasowania mocy i grupy taryfowej do konkretnych potrzeb.

Zostaw kontakt. Oddzwonimy.


+48 519 333 666
pon.-pt.: 8:00 – 16:00

ecodlafirm@ecodlafirm.pl

ul. Gwarna 15/4a,
50-001 Wrocław

ECO DLA FIRM SP. z o.o.
NIP: 8992749891