ENERGOOSZCZĘDNE OGRZEWANIE

Rozpal swój biznes i podziel się ciepłem z innymi!

Polskie Energooszczędne Grzejniki Elektryczne

Nie wynaleźliśmy konwekcji. Udoskonaliliśmy ją! Polski produkt, patent. i produkcja. Energooszczędne grzejniki NOGEN.

Ogrzewanie energooszczędne dla firm

Czy naprawdę ogrzewanie elektryczne musi być drogie? Czy musi wiązać się z ciągłymi obawami o podwyżki cen prądu? Nie, nie musi! Wszystko dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu technologicznemu, jakim jest energooszczędne ogrzewanie elektryczne, wykorzystujące wydajne, nowoczesne grzejniki elektryczne NOGEN. Zapewniają one wysoki komfort termiczny przy minimalnym zużyciu prądu, a gdy dodamy do tego możliwość zakupienia taniej energii elektrycznej dla firm, wtedy otrzymujemy naprawdę energooszczędne ogrzewanie.

Nowoczesne grzejniki elektryczne gwarantują wysoką wydajność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania, prostą obsługę i niskie zużycie prądu. Urządzenia te przekładają się na oszczędności, a dzięki możliwości zakupu grzejnika dopasowanego do wielkości pomieszczenia, ani jeden wat energii się nie zmarnuje.

Energooszczędne ogrzewanie elektryczne to takie, które efektywnie wymienia energię na ciepło, bez strat i niepotrzebnego przegrzewania pomieszczenia. Grzejniki mają możliwość konfiguracji, można je więc łatwo ustawić na określoną temperaturę, której będzie pilnował termostat.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że proponowane przez nas energooszczędne ogrzewanie elektryczne to rozwiązanie polskie i opatrzone godłem Teraz Polska. Radiator został zaprojektowany przez polskiego konstruktora, a produkcja i dystrybucja również pozostają w kraju. Jest to ogrzewanie energooszczędne i ekologiczne, gdyż przyczynia się do zmniejszenia emisji spalin do atmosfery.

Zostaw kontakt. Oddzwonimy.


+48 519 333 666
pon.-pt.: 8:00 – 16:00

ecodlafirm@ecodlafirm.pl

ul. Gwarna 15/4a,
50-001 Wrocław

ECO DLA FIRM SP. z o.o.
NIP: 8992749891