STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW EV

Napędź swój biznes i nie zatrzymuj się!

Nasza oferta

Od stycznia 2018 Eco dla Firm wspólnie ze szwedzkim producentem, firmą Garo, zwiększamy i rozwijamy e-mobilność w Polsce.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Dostarczamy, montujemy, uruchamiamy.

Każda nasza ładowarka posiada możliwość sprawnego zarządzania i rozliczania poprzez karty RFID. Dodatkowo dysponujemy zaawansowanym systemem do zarządzania oraz rozliczania Virta.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Popularność małych i dużych pojazdów elektrycznych wzrasta z każdym miesiącem, a nowe technologie wkraczają przebojem do życia codziennego. Samochody elektryczne są coraz częstszym widokiem na polskich drogach, a to sprawia, że wzrasta popyt na stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Im więcej takich punktów, im lepsza infrastruktura, tym większa szansa, że coraz więcej ekologicznych pojazdów będzie pojawiało się na drogach. Obecnie ładowanie samochodów elektrycznych w Polsce wciąż jest jeszcze stosunkowo uciążliwe ze względu na małą liczbę punktów, a także różną efektywność urządzeń i długi czas ładowania. Dzieje się tak, z wielu względów: technologie do niedawna były jeszcze w powijakach; koszt, za jaki budowało się stacje do ładowania samochodów elektrycznych był wysoki, a i cena prądu nie należała do najtańszych. To się jednak zmienia, a dzięki działalności Eco dla Firm zmienia się na plus.

Ładowanie samochodów elektrycznych – proste i przyjemne

Nowoczesne ładowarki do samochodów są bardzo proste w obsłudze, intuicyjne, bezpieczne i niewymagające szczególnego serwisu. To sprawia, że stacje ładowania pojazdów elektrycznych pojawiają się coraz liczniej już nie tylko w pobliżu stacji benzynowych, czy głównych punktów komunikacyjnych, ale też w mniej oczywistych lokalizacjach: przy siedzibach firm, centrach handlowych i na dużych parkingach.

Stacje ładowania EV – producent Garo

Ładowarki mogą być wyposażone w system do zarządzania oraz rozliczania Virta, jak też system do zarządzania i rozliczania poprzez karty RFID. Producent (szwedzka firma Garo) zapewnia wysokiej jakości stacje ładowania samochodów elektrycznych, my natomiast zajmujemy się ich dystrybucją, montażem i uruchomieniem. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat funkcjonalności i tego, jakie korzyści dają stacje ładowania samochodów elektrycznych, jaki jest koszt montażu i gdzie można zainstalować ładowarkę, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych – korzyść dla firm

Przedsiębiorco! Przedstawiamy wyjątkowy sposób na to, by zachęcić nowych klientów do przyjazdu albo zapewnić dodatkowy bonus pracownikom. Ten sposób to stacja ładowania samochodów elektrycznych, która będzie dostępna i dla klientów, i dla pracowników.

Dlaczego stacje EV to korzyść dla firm?

  • Stacje ładowania pojazdów elektrycznych wciąż jeszcze są nowością i zawsze budzą zainteresowanie, a to skuteczny w sposób na przyciągnięcie klientów.

  • Stacje do ładowania samochodów elektrycznych przy galeriach handlowych, przy obiektach handlowo-usługowych, restauracjach, hotelach itd. mogą znacząco zwiększyć zainteresowanie lokalem lub miejscem, zwłaszcza w zamożnej grupie odbiorców.

  • Stacja ładowania samochodów elektrycznych z pewnością znajdzie się w mapach Google oraz w aplikacjach ułatwiających lokalizację miejsc przeznaczonych na ładowanie samochodów elektrycznych, a to darmowa reklama.

  • Ładowanie samochodów elektrycznych jest ekologiczne, a cena urządzeń pozostaje bardzo korzystna. Nadchodzi najlepszy czas na tego typu inwestycje.

Czy trzeba więcej argumentów?

Zostaw kontakt. Oddzwonimy.


+48 519 333 666
pon.-pt.: 8:00 – 16:00

ecodlafirm@ecodlafirm.pl

ul. Gwarna 15/4a,
50-001 Wrocław

ECO DLA FIRM SP. z o.o.
NIP: 8992749891