ENERGIA ELEKTRYCZNA DLA FIRM

Wiemy ile energii potrzeba w biznesie.
Dobra energia to kwestia wyboru!

Biznes to sztuka inwestowania energii.

Profil energetyczny przedsiębiorstwa jest odzwierciedleniem jego misji i wizji oraz pozycji rynkowej. Wybór odpowiedniej taryfy i dostawcy to zadania strategiczne. Wymaga szczegółowej analizy ryzyka i długofalowego planu rozwoju firmy. Na rynku energetycznym cena nie jest jedynym kryterium.

GWARANCJA STAŁEJ CENY

Przez cały okres trwania umowy. To ważny punkt oferty. Planować zakup energii, to znaczy rozumieć. Rozumieć rynek oraz zewnętrzne czynniki, które wpływają na otoczenie biznesowe i bezpośrednio przekładają się na cenę energii. Cena energii z kolei przekłada się na zysk przedsiębiorstwa.

Rachunek za realne zużycie energii

Brak bilansowania zużycia. Kolejny mocny punkt w naszej ofercie. Podpisując umowę na dostawę energii elektrycznej, przedsiębiorca określa planowany wolumen zużycia energii w czasie. Na tej podstawie dokonywana jest wycena. W naszym kontrakcie gwarantujemy, że fakturowani będzie Państwo tylko za realne zużycie na podstawie odczytów z liczników poboru energii.

Jasna i przejrzysta umowa

Nie zmienia się zasad gry w trakcie jej trwania!
Jasna i przejrzysta umowa gwarantująca partnerskie warunki współpracy.

Indywidualna obsługa naszego doradcy

Rozumiemy potrzebę indywidualnego podejścia do Klienta! Dlatego postawiliśmy na dedykowanych opiekunów Państwa biznesu. Ludzie, który są ekspertami w swojej dziedzinie. Podczas bezpośredniego spotkania przedstawią zasady współpracy oraz doradzą odpowiednie rozwiązania.

Energia dla firm z Eco dla Firm

O rentowności biznesu decyduje wiele dużych i drobnych elementów, a z pozoru małe oszczędności mogą przełożyć się na znaczne zwiększenie zysków przedsiębiorstwa. Energia dla firm to jeden z tych elementów, o których często się zapomina, a które mogą przynieść realne obniżenie kosztów. W czasach, gdy ceny prądu rosną i z niepokojem spoglądamy w przyszłość, tania energia dla firm wydaje się luksusem i niedoścignionym marzeniem. Tymczasem nie jest to wcale trudne i nieraz wystarczy jedynie zmiana sprzedawcy energii elektrycznej, by odczuć rzeczywistą różnicę.

Z kosztem energii jest podobnie jak z każdym innym towarem lub usługą – są dostawcy, u których jest drogo, są też tacy, u których sprzedaż energii elektrycznej odbywa się na preferencyjnych warunkach. To istotne zwłaszcza dla przedsiębiorstw z dużym zapotrzebowaniem na prąd, gdzie koszty te są wysokie. Tańsza energia dla firm może przyczynić się do znacznych oszczędności i wzrostu opłacalności biznesu.

Energia elektryczna dla firm – możliwe rozwiązania

Czy istnieje skuteczny i prosty sposób na to, by zmniejszyć rachunki za media? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eco dla Firm. Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, dzięki którym energia dla firm przestanie być przykrym wydatkiem i nie będzie wiązała się z sięganiem w głąb portfela. Wystarczy zmiana sprzedawcy energii na takiego, który zaoferuje korzystne pakiety lub sprzedaż energii elektrycznej z paneli słonecznych, by odczuć w firmowych rachunkach znaczącą różnicę.

Sprzedaż prądu z paneli słonecznych zdecydowanie się opłaca, ponieważ bazuje na energii odnawialnej, generowanej przez słońce. Jest to energia ekologiczna, nieemisyjna i bardzo wydajna. Jest w niej potencjał, a my go widzimy i proponujemy naszym klientom. Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych rozwiązań, spośród których sprzedaż energii elektrycznej z paneli słonecznych zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Tani ekologiczny prąd – to nie przyszłość, to teraźniejszość

Choć mówi się, że rozwiązania ekologiczne, odnawialne źródła energii i tani prąd to marzenie futurystów, my udowadniamy, że energia dla firm już teraz może być „jak z przyszłości”. Oferujemy sprzedaż energii elektrycznej, przejrzyste warunki umowy, indywidualne podejście do klienta i profesjonalne doradztwo, dzięki czemu każdy może wybrać rozsądne rozwiązanie przystosowane do konkretnych potrzeb. Ułatwiamy życie przedsiębiorcom, nie komplikujemy procedur, przejście do nowego sprzedawcy jest niezwykle łatwe, a sprzedaż energii odbywa się na jasnych i atrakcyjnych warunkach.

Zmieniamy zasady gry – jasne warunki, czysta energia, korzystne ceny.

Zostaw kontakt. Oddzwonimy.


+48 519 333 666
pon.-pt.: 8:00 – 16:00

ecodlafirm@ecodlafirm.pl

ul. Gwarna 15/4a,
50-001 Wrocław

ECO DLA FIRM SP. z o.o.
NIP: 8992749891